I miejsce Karola w eliminacjach powiatowych OTWP

W dniu 29 kwietnia 2022 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego bardzo obszernej wiedzy związanej z ochroną przeciwpożarową. Trzech najlepszych uczestników testu przechodziło do części ustnej, która składała się z trzech pytań mających na celu wyłonienie zwycięzcy w jednej z 3 kategorii: klas I-IV, V-VIII oraz szkół ponadpodstawowych.

Uczeń kl. IV naszej szkoły Karol Szulc zajął ostatecznie I miejsce w powiecie w pierwszej kategorii wiekowej i będzie reprezentował nasz powiat w dniu 23 maja w eliminacjach wojewódzkich OTWP, które odbędą się w Biskupinie. I miejsce w trzeciej kategorii wiekowej zajął też absolwent naszej szkoły Hubert Wituła.

Gratulujemy sukcesu i życzymy Karolowi powodzenia na kolejnym etapie. Opiekunem Karola jest Pan Radosław Małkiewicz.