Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły.
Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią.
Każdy z Was ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w samorządzie uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

ZARZĄD SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2019/20

Przewodnicząca – Marta Orłowska kl. VIII

Zastępca – Natalia Kwiatkowska kl. VII

Sekretarz- Julia Rzepnikowska kl. VIII

Członkowie:

Marta Fajtanowska kl. IV

Wojciech Orłowski kl. V

Michalina Ziółkowska kl. VI

Mikołaj Komorski kl. VII

Aleksandra Cieczko kl. VII

Alina Iwankowska kl. VII

Natalia Kwiatkowska kl. VII

Wiktor Jarosz kl. VIII

Adam Kotuła kl. VIII

Paweł Sobiech Kl. VIII

Chcesz mieć wpływ na rozwój naszej szkoły, masz ciekawe pomysły i łatwo się angażujesz? -zapraszamy Cię do współpracy!

Opiekunowie samorządu: pani Dominika Małkiewicz, pan Paweł Budzyński.