Zwycięstwo Huberta!!!!

W dniu 26 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrowie odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wiedzę dotyczącą spraw przeciwpożarowych zaprezentowali uczniowie ze szkół podstawowych z Bobrowa, Nieżywięcia, Kruszyn i Drużyn, oraz młodzież z gimnazjum w Bobrowie. Naszą szkołę reprezentowali: Radosław Leliwa, Mateusz Sarnowski, Alina Iwankowska oraz Hubert Wituła. Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się Hubert Wituła, który bezkonkurencyjnie pokonał swoich przeciwników. Należy tu dodać, że to nie było pierwsze zwycięstwo Huberta. Od kilku lat jest „mistrzem wiedzy pożarniczej” i chlubą naszej szkoły. Opiekunem uczniów biorących udział w konkursie był nauczyciel techniki pan Radosław Małkiewicz.