Zawody strzeleckie członków OSP i MDP

Uczniowie naszej szkoły, a zarazem członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej (MDP) działającej przy OSP w Drużynach w składzie: Makowski Karol, Komorski Mikołaj oraz Wituła Hubert wzięli udział w XI Otwartych Miejsko-Gminnych Mistrzostwach Strzeleckich Związku OSP RP, które odbyły się 16 czerwca w Brodnicy. Uczestnicy konkursu rywalizowali drużynowo i indywidualnie. Konkurencja polegała na strzelaniu z karabinka sportowego KBKS do tarczy. W ostatecznych rozgrywkach, w kategorii juniorów indywidualnie zwycięstwo odniósł Makowski Karol, uczeń klasy VI. 

Trójka uczestników MDP została wybrana spośród członków MDP na podstawie celności strzelania z karabinu pneumatycznego, które miało miejsce podczas jednej ze zbiórek. Organizatorem rozrywki był prezes OSP w Drużynach, druh Tadeusz Krzepicki.

Drużyna seniorów w składzie Tadeusz Krzepicki, Wojciech Panek oraz Jacek Miszkiewicz zajęła zespołowo I miejsce w powiecie.

 

Udostępnij wpis: