Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

 

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3 września uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019.  Uczniowie przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 7.30 mszą świętą w kościele parafialnym w Grzybnie. O godzinie 8.30 apel na dziedzińcu szkoły rozpoczął przewodniczący Samorządu Szkolnego Paweł Sobiech. Na początku wprowadzono poczet flagowy i odśpiewano hymn państwowy. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły pani Kamila Sobiech, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Po wystąpieniu  pani dyrektor słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierowali zaproszeni goście: Wójt Gminy Bobrowo pan Paweł Klonowski, Przewodnicząca Rady Gminy Pan Mirosław Sobiech oraz radny wsi Drużyny pan Władysław SzulcW dniu dzisiejszym uczniowie nie tylko powitali nowy rok szkolny ale także byli świadkami wielkiego wydarzenia, jakim było uroczyste otwarcie nowego boiska szkolnego. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Udostępnij wpis: