Umiemy pływać!!!

W piątek 30 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły zakończyli zajęcia nauki pływania. Cykl 20 godzin obejmował szereg ćwiczeń, mających na celu naukę bądź doskonalenie umiejętności pływania wśród dzieci z młodszych klas. Uczniowie pobierali lekcje pływania na basenie w Rypinie. Nauka chwilami wymagała pokonywania własnych lęków czy obaw. Jednak okazało się, że wszyscy uczniowie są bardzo zdolni. Na ostatnich zajęciach instruktor przeprowadził egzamin na dużym basenie, a zdali go wszyscy uczestnicy zajęć. Nagrodą za dokładne i ochocze wykonywanie ćwiczeń i zdanie egzaminu były zabawy w wodzie, zjazdy ze zjeżdżalni, ale przede wszystkim gratulacje, uścisk dłoni i dyplom. Wszyscy kursanci poradzili sobie wyśmienicie i program „Umiem pływać” zakończyli sukcesem. Składamy serdeczne podziękowania Urzędowi Gminy Bobrowo za sfinansowanie zajęć oraz nieodpłatny transport dzieci na zajęcia do Rypina.