Sukcesy naszych uczniów

„Nawet najlepsza sowa nic nie złowi, jeżeli jej nie pozwolisz wzlecieć.  

Nie wystarczy mieć talent, trzeba go jeszcze odkryć i pozwolić mu się rozwijać”.

Celem konkursów i olimpiad jest wspieranie uzdolnionych uczniów poprzez stwarzanie możliwości do intelektualnego i twórczego współzawodnictwa, nauki poprzez zabawę, rozwijanie przydatnych umiejętności.

Lp. Imię nazwisko klasa Przedmiot Zajęte miejsce Nazwa olimpiady / zawodów
1.  

Hubert Wituła

 

VI Technika

 

 

 

 

 

 

 

 

przyroda

– I miejsce w eliminacjach gminnych, powiatowych i wojewódzkich, finalista na etapie ogólnopolskim – 8 miejsce Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

 

 

 

 

– finalista na etapie rejonowym Konkurs Przedmiotowy Kujawsko Pomorskiego Kuratora Oświaty – przyroda
2.  

Karol Makowski

 

VI W-F III miejsce Mistrzostwa województwa w pchnięciu kulą
3. Wojciech Orłowski

 

 

VI W-F II miejsce Mistrzostwa województwa w biegu na 40 m
4.  

Kacper Piekarczyk

 

IV W-F III miejsce Mistrzostwa województwa w skoku w dal
5.  

Adam Kotuła

 

VI Język angielski – I miejsce oraz

Grand Prix festiwalu,

 

 

– I miejsce

 

 

 

– I miejsce

 

-XII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej w Osieku

I powiatowy konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim w Jabłonowie Pomorskim

– Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

6.  

Julia Łapkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

Marta Orłowska

(zespół)

VI Język angielski II miejsce XII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej w Osieku

– I powiatowy konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim w Jabłonowie Pomorskim

7. VI Język angielski II miejsce XII Powiatowy Festiwal Piosenki

 Angielskiej w Osieku

– I powiatowy konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim w Jabłonowie Pomorskim

8. Alina Iwankowska Zuzanna Krzepicka Oliwia Nadarzyńska Urszula Okrasa Marta Orłowska Aleksandra Panek Amelia Zaborowska  

V

III

III

III

VI

IV

V

 

W-F

W-F

W-F

W-F

W-F

W-F

W-F

 

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

 

Kujawsko – Pomorska Liga Wojewódzka Piłki Ręcznej Dziewcząt

9.  

Szymon Mielnik

 

 

IV

 

W-F

 

I miejsce

Kujawsko Pomorska Liga Piłki Nożnej Orlików
10.  

Julia Łapkiewicz

 

VI Plastyka – historia wyróżnienie Etap wojewódzki Ogólnopolskiego konkursu „Orzeł Biały Nasza Duma”
11 Antoni Szulc

Dawid Surma

Sebastian Osmański

V Przyroda – technika I miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczny dla szkół podstawowych na makietę pt. „Piękno przyrody powiatu brodnickiego widziane okiem dziecka”

12 Julia Łapkiewicz VI technika I miejsce

Powiatowy konkurs ozdób bożonarodzeniowych

13 Zuzanna Krzepicka III technika III miejsce

Powiatowy konkurs ozdób bożonarodzeniowych

14 Wiktor Jarosz VI muzyka III miejsce

Międzydekanalny Festiwal Pieśni Maryjnych oraz Religijno-Patriotycznych.

 

Osiągnięcia w sporcie i olimpiadach przedmiotowych

Udostępnij wpis: