Sukces naszych uczniów

18 września w szkole odbył się apel, na którym pani dyrektor Kamila Sobiech wręczyła uczniom naszej szkoły nagrody za zajęcie I miejsca  w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla szkół podstawowych na makietę pt. „Piękno przyrody powiatu brodnickiego widziane  okiem dziecka”. Nasi uczniowie w składzie Sebastian Osmański, Antoni Szulc, Patryk Smolny zajęli w tym konkursie I miejsce otrzymując w nagrodę aparaty fotograficzne z kartą pamięci i power bank. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki za udział. Prace częściowo zostały wykonane  podczas dodatkowych zajęć rozwijających z przyrody odbywających się w ramach  projektu „Innowacyjna edukacja w Gminie Bobrowo”, który finansowany jest z funduszy europejskich”

.