Piknik rodzinny

Miesiąc maj i czerwiec obfitują w trzy piękne święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Te trzy święta są spod znaku serca, więc postanowiliśmy uczcić je wspólnie. Uroczystość rozpoczęliśmy  częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Były wiersze, piosenki i przepiękne tańce w wykonaniu poszczególnych klas. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czekali animatorzy, którzy wraz z dziećmi tańczyli, puszczali bańki mydlane, grali w różnorodne gry. W przerwie między zabawami wszyscy uczestnicy imprezy mogli skosztować grillowane kiełbaski, przepyszne ciasta, watę cukrową. We wspólnej zabawie wzięły udział całe rodziny: dzieci, rodzice,  babcie, dziadkowie. Wszyscy wspaniale się bawili.