„Misiu, misiu daj mi łapkę”

„Misiu, misiu daj mi łapkę” – pod takim hasłem 26 listopada odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu z uczniami klas młodszych do szkoły przybyły ich ukochane misie i inni pluszowi przyjaciele. Pluszowe maskotki towarzyszyły nam przez cały dzień, a nasza szkoła zamieniła się w misiową krainę. Dzieci miały okazję poznać historię narodzin pluszowego misia i zobaczyły, jak wyglądały pierwsze misie. Rozmawiały też o misiach z bajek i książek. Przytulały się do swoich misiów w rytmie piosenki „Misie dwa”. Dodatkową atrakcją tego dnia było układanie puzzli oraz wyszukiwanie różnic na obrazkach. Chyba jednak najwięcej emocji dostarczyło dzieciom wykonanie misiowego portretu. Pluszowy dzień upłynął nam w ciepłej i przyjaznej atmosferze, a imprezę wszyscy uważamy za udaną. Na zakończenie misiowej imprezy wszyscy otrzymali słodki upominek.

Udostępnij wpis: