Konkurs recytatorski

W dniu 7 marca w klasie I  odbył się klasowy konkurs recytatorski. Wszyscy uczniowie recytowali wiersze Jana Brzechwy. Wszystko wypadło znakomicie. Jedyną trudność stanowiło wyłonienie zwycięzców. W końcu jednak się udało. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Badaczewska, która recytowała wiersz pt.: „Kaczka dziwaczka”. Drugie miejsce wywalczyła Zofia Motylińska recytując wiersz pt.: „Samochwała”. Natomiast miejsce III przypadło Sandrze Nadarzyńskiej, która zadeklamowała wiersz pt.: ” Tańcowała igła z nitką”. Ponadto piękną recytacją wyróżnili się następujący uczniowie tej klasy: Cieczko Dominik, Kamiński Jasiu, Stengierski Oliwier oraz Kępski Mariusz. Wszyscy ci uczniowie przeszli do etapu szkolnego, który odbył się 9 marca. Po długiej rywalizacji do etapu gminnego przeszły” Wiktoria Badaczewska klasa I, Patrycja Kozicka klasa II oraz Zuzanna Stoińska z klasy III. Trzymamy kciuki i gratulujemy!!!