Konkurs Poezji Patriotycznej

Listopad to miesiąc zadumy, miesiąc, w którym wspominamy tych, którzy walczyli i ginęli za naszą Ojczyznę. Dlatego w tym miesiącu w naszej szkole odbył się „Konkurs Poezji Patriotycznej”. 

Uczniowie z klas IV-VII pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego pani Bernadety Cieczko ćwiczyli recytację wierszy.  Podczas prezentacji  utworów na twarzach widzów można było zauważyć wzruszenie i zadumę. Po wysłuchaniu wszystkich wierszy komisja konkursowa podliczyły punkty. Pani Dyrektor Kamila Sobiech podziękowała uczniom za wspaniały występ i wręczyła nagrody. Osoby wyróżnione: Paweł Sobiech, Julia Łapkiewicz, Izabela Panek reprezentowali naszą szkołę na „Gminnym Konkursie Poezji Patriotycznej”, który odbył się 8 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie. Nasi uczniowie zostali docenieni i zajęli czołowe miejsca. Julia Łapkiewicz otrzymała II miejsce natomiast Paweł Sobiech zajął miejsce III. Izabela Panek otrzymał wyróżnienie.

 

Udostępnij wpis: