Konkurs Kolęd Obcojęzycznych

Dnia 14 grudnia troje uczniów z klasy siódmej reprezentowało naszą szkołę podczas VI Powiatowego Konkursu Kolęd Obcojęzycznych organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy. Uczniowie wystąpili w następujących kategoriach:

Adam Kotuła- solista kl. VII-VIII i III Gimnazjum

Julia Łapkiewicz i Marta Orłowska- zespoły

Wszyscy spisali się na medal. Ich występy przykuły uwagę jury, a także zgromadzonej widowni. Śmiało można powiedzieć, że nasi uczniowie na scenie czują się wyśmienicie. W świątecznej atmosferze odebrali nagrody z rąk Dyrektora Szkoły p. Wiesława Łupiny za zdobycie I miejsca w kategorii solistów i II w kategorii zespołów. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka języka angielskiego pani Dominika Małkiewicz.

 

 

 

Udostępnij wpis: