Konkurs Historyczny pt. ,,Kocham Cię, Polsko!”

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, we wtorek 30 października, na Świetlicy Wiejskiej w Kruszynach odbył się Konkurs Historyczny pt.,,Kocham Cię, Polsko!”, w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły. Do zmagań przystąpili reprezentanci klasy VII: Julia Rzepnikowska, Marta Orłowska, Adam Kotuła, Hubert Wituła. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali uczniowie klasy siódmej ze Szkoły Podstawowej w Kruszynach wraz z opiekunami panią Danutą Jagiełło i Joanną Kalinowską. Uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami, np. odgadywaniem tytułów piosenek, kalamburami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Bobrowo pana Pawła Klonowskiego oraz sołtys wsi Kruszyny panią Jadwigę Chadała. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka historii pani Anna Agacka.

Udostępnij wpis: