Klasowy konkurs recytatorski klasy II

Dnia 5 marca  odbyły się w klasie II eliminacje do szkolnego konkursu recytatorskiego. Wszystkie dzieci zaprezentowały utwory literackie Juliana Tuwima. Każda prezentacja była oceniana według następujących kryteriów: tempo, intonacja, gestykulacja oraz znajomość tekstu. Uczestników oceniała komisja w składzie: pani dyrektor Kamila Sobiech, nauczycielka języka angielskiego pani Dominika Małkiewicz oraz nauczycielka języka niemieckiego pani Kinga Ćwiklińska. Zwycięzcami konkursu zostali:

  • I miejsce – Wiktoria Badaczewska, Kalina Jarosz
  • II miejsce – Jan Kamiński, Maksymilian Wituła
  • III miejsce – Zofia Motylińska

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za udział w kolejnych etapach konkursu!

                                                                                                

Udostępnij wpis: