Klasowe spotkania wigilijne

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy …”

       21 grudnia – ostatni dzień nauki przed świętami był dla uczniów, rodziców, nauczycieli wyjątkowy. Nasza szkoła poddała się magii Świąt Bożego Narodzenia. Już od rana słychać było kolędy. Uczniowie pod opieką  wychowawców zadbali o świąteczny wystrój sal lekcyjnych. Piękne choinki, świąteczne wypieki i bożonarodzeniowe dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny przedświąteczny nastrój. W klasach pojawiły się wigilijne stoły nakryte śnieżnobiałymi obrusami. Opłatek, życzenia, gwiazdkowe prezenty, wspólne śpiewanie kolęd oraz poczęstunek stworzyły świąteczno – noworoczne klimaty. Nie zabrakło również miłej, rodzinnej atmosfery. Wigilie klasowe to podniosłe i wzruszające spotkania, które na długo zostaną w pamięci uczniów, rodziców i ich wychowawców.

      

Udostępnij wpis: