JASEŁKA

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było i w tym roku. Uczniowie klas: VI-VII mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych, aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Przedstawienie przeplatane było kolędami, pastorałkami także w wykonaniu uczniów. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Przedstawienie przygotował katecheta pan Paweł Budzyński.