Informacje o akcji strajkowej

Informuję, że od dnia 15 kwietnia zawieszamy strajk nauczycieli.

Drodzy Rodzice i Uczniowie. Dnia 11 i 12 kwietnia 2019 r. w naszej szkole nadal będzie trwał strajk nauczycieli. Proszę o zrozumienie.

Informuję, że od dnia dzisiejszego, tzn. 8 kwietnia 2019r. rozpoczął się strajk pracowników oświaty do odwołania. Polegać on będzie na powstrzymaniu się nauczycieli  od prowadzenia zajęć edukacyjnych. Szkoła w dniach strajku będzie pełniła funkcję opiekuńczą. W związku z tym proszę rodziców o zrozumienie. Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły będą mieli zapewnioną opiekę.

Jednocześnie informuję, że rekolekcje odbywają się według wcześniej ustalonego harmonogramu. Podczas rekolekcji dzieci będą miały zapewnioną opiekę.

Z poważaniem: Kamila Sobiech- dyrektor SP Drużyny

Udostępnij wpis: