I miejsce Huberta w eliminacjach powiatowych OTWP

27 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brodnicy odbyły się Eliminacje Powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorami turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brodnicy oraz Komenda Powiatowa PSP w Brodnicy. W rywalizacji wzięło udział 35 zwycięzców eliminacji gminnych: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu powiatu brodnickiego.

W skład jury eliminacji powiatowych wchodzili:

  • mł.kpt. Krzysztof Natucki – przewodniczący,
  • kpt. Robert Czarnecki,
  • asp. Małgorzata Kur,
  • dh Marosz Andrzejczak,

Konkurs przebiegał w dwóch etapach – eliminacje pisemne oraz ustne. Do finału ustnego zakwalifikowano po 5 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 3 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W wyniku rozgrywek finałowych uczeń naszej szkoły Hubert Wituła zajął I miejsce, zdobywając po raz trzeci z rzędu główną nagrodę – rower.

27 kwietnia Hubert będzie reprezentował powiat brodnicki na eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Huberta do konkursu przygotował Pan Radosław Małkiewicz.

Udostępnij wpis: