I miejsce Huberta w eliminacjach powiatowych OTWP

W dniu 22 marca 2019 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy odbyły się eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, w których udział wzięli zwycięzcy eliminacji gminnych z terenu powiatu brodnickiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 40 pytań obejmujących szeroko rozumiane zagadnienia związane z pożarnictwem i ochroną przeciwpożarową, następnie pięciu uczestników z największą liczbą punktów konkurowało w części ustnej.

W wyniku eliminacji powiatowych, uczeń kl. siódmej, Hubert Wituła zajął I miejsce w kategorii klas VII, VIII i Gimnazjum. To już czwarta z rzędu wygrana Huberta w eliminacjach powiatowych oraz czwarty z rzędu rower jako główna nagroda konkursu.

W dniu 26 kwietnia odbędą się eliminacje wojewódzkie, w których wezmą udział zwycięzcy eliminacji powiatowych z całego województwa.

Opiekunem Huberta jest Pan Radosław Małkiewicz.

http://straz.brodnica.pl/news.php?readmore=264

Udostępnij wpis: