I Gminne Zawody Sportowe Oddziałów Przedszkolnych Gminy Bobrowo

W dniu 20 marca 2019r. w szkole w Nieżywięciu odbyły się „I Gminne Zawody Sportowe Oddziałów Przedszkolnych Gminy Bobrowo” pod hasłem „Przywitaj wiosnę na sportowo”. W zawodach brało udział 170 przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat, które reprezentowały oddziały przedszkolne z następujących szkół: SP Bobrowo, SP Drużyny, SP Kruszyny, SP Małki, SP Nieżywięć.

Po wyłonieniu zwycięzców puchary, dyplomy oraz upominki dla uczestników zawodów wręczali Wójt Gminy Bobrowo – Pan Paweł Klonowski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu – Pani Aleksandra Kotas.

I miejsce zajął Oddział „0” z Małk

II miejsce Oddział „0” z Nieżywięcia

III miejsce Oddział „0” z Bobrowa

IV miejsce Oddział „4,5” latków z Bobrowa

V miejsce Odział „0” z Kruszyn

VI miejsce Oddział „0” z Drużyn

VII miejsce Oddział „3,4” latków z Bobrowa razem z oddziałem „3,4” latków z Nieżywięcia.

Udostępnij wpis: