Hubert w finale krajowym OTWP

W dniu 27 kwietnia 2018 w Chełmnie odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (OTWP). W turnieju wzięli udział zwycięzcy eliminacji powiatowych z każdego powiatu województwa kujawsko-pomorskiego.

Turniej składał się z części pisemnej, w której uczestnicy rozwiązywali test oraz części ustnej, do której zakwalifikowano pięciu uczestników z największą liczbą punktów z części testowej.

Hubert Wituła, uczeń klasy VI zajął I miejsce w województwie w kategorii szkół podstawowych i  będzie reprezentował województwo kujawsko-pomorskie w finale krajowym, który odbędzie się w dniach 1-3 czerwca w Świdwinie w woj. zachodniopomorskim, gdzie zmierzy się ze zwycięzcami innych województw.

Opiekunem Huberta jest Pan Radosław Małkiewicz.

Udostępnij wpis: