Dzień Babci i Dziadka

Babcie i dziadkowie to jedne z najważniejszych osób w życiu dzieci. To właśnie oni obdarzają je bezwarunkową miłością, poświęcają swój czas i energię. Dziadkowie to współcześnie cała „instytucja”, bez której nie mogłaby funkcjonować niejedna rodzina. Okazują się, bowiem nieocenioną pomocą przy wychowywaniu wnuków, umożliwiając rodzicom pogodzenie pracy z obowiązkami domowymi. W Polsce święto to obchodzone jest od 1964 roku z inicjatywy tygodnika „Kobieta i Życie”. My także, jak co roku postanowiliśmy uczcić kochanych Dziadków. Babcie i Dziadkowie zjawili się w naszej szkole o 12.30. Dziadków bardzo serdecznie powitała dyrektor szkoły pani Kamila Sobiech. Najmłodsi uczniowie przygotowali przedstawienie pt.: „Czerwony kapturek”. Dzieci z oddziału „0” śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Na zakończenie dziadkowie zostali obdarowani przez wnuki własnoręcznie wykonanymi upominkami.