DZIĘKUJEMY ZA…czyli Dzień Nauczyciela w naszej szkole

 

O tym, że uczniowie potrafią zaskakiwać przygotowując miłe niespodzianki najlepiej wiedzą nauczyciele. W Dniu Edukacji Narodowej, powszechnie znanym jako Dzień Nauczyciela takich miłych akcentów w szkole było wiele. Galowe stroje, symboliczne róże w uczniowskich dłoniach zwiastowały atmosferę szkolnego święta. W ten wyjątkowy nastrój wprowadził grono pedagogiczne profesjonalnie wykonany wystrój sali, w której spotkali się nauczyciele, uczniowie i pozostali pracownicy szkoły.
Życzenia też nie były banalne. Uczniowie klasy VIII w imieniu całej społeczności szkolnej życzyli entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów oraz satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy Nauczyciela…  Z tych słów jasno wynika, iż uczniowie doskonale rozumieją w czym tkwi istota nauczycielskiej  profesji. Uroczystość przygotowana przez ósmoklasistów pod kierunkiem pani Kingi Ćwiklińskiej utrzymana była w humorystycznej konwencji. Nauczyciele, obdarzeni olbrzymim poczuciem humoru bawili się wybornie, a świadczyły o tym rozlegające się salwy śmiechu. Uroczystość podsumowała dyrektor szkoły pani Kamila Sobiech, która z dużą dozą humoru skomentowała taneczne zmagania uczniów.

 

Udostępnij wpis: