Brzuchomówca w naszej szkole

W dniu dzisiejszym społeczność naszej szkoły odwiedził brzuchomówca, klaun Paweł Górka. Występ iluzjonisty wprowadził do szkoły odrobinę magii. Uczniowie mogli wkroczyć do świata z innego wymiaru, odkrywając tajniki magii oraz niepowtarzalnych i trudnych do wyjaśnienia zjawisk. Każdy uczestnik spotkania „zachodził w głowę” jak mogło dojść do takich „cudów” na jego oczach.
Do swoich sztuczek iluzjonista zapraszał uczniów z widowni aby mu asystowali – dzięki czemu mogli z bliska przyglądać się wykonywanym sztuczkom jak również próbować swoich sił jako magicy.
Występ iluzjonisty był niepowtarzalnym wydarzeniem w naszej szkole, które z pewnością pozostanie przez długi czas w pamięci każdego widza.