Bożonarodzeniowa magia, czyli kiermasz ozdób świątecznych w Starostwie Powiatowym w Brodnicy

9 grudnia w Starostwie Powiatowym w Brodnicy odbył się tradycyjny kiermasz przedświąteczny, na którym swoje dzieła zaprezentowali ludowi artyści, stowarzyszenia, organizacje, uczniowie szkół.

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia ruszyły już pełną parą. W tym roku, podobnie jak i w poprzednich latach włączyło się w nie Starostwo Powiatowe w Brodnicy, które zorganizowało przedświąteczny kiermasz. Można tu było nabyć dzieła ludowych twórców, kół gospodyń wiejskich, Warsztatów Terapii Zajęciowych, Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, uczniów szkół czy innych instytucji z terenu powiatu brodnickiego. Na kiermaszu swoim urokiem zachwycały kolorowe stroiki, błyszczące bombki, ekologiczne choinki i bożonarodzeniowe kartki. Twórcy zaprezentowali również świąteczne aniołki, ceramikę i mnóstwo ozdób, które idealnie nadają się do wystroju domów, czy na świąteczne prezenty dla bliskich. Na kiermaszu można było podziwiać ozdoby bożonarodzeniowe, które przygotowali uczniowie z naszej szkoły.

Udostępnij wpis: