Bal karnawałowy

Karnawał to wspaniały czas na organizowanie hucznej zabawy! Taka właśnie odbyła się w murach naszej szkoły 11 stycznia. Uczestnicy klas młodszych i przedszkola przybyli w pięknych przebraniach. Na balu nie brakowało bohaterów kreskówek i filmów księżniczek, wróżek. Po sali przemykali się również policjanci, żołnierze, Superman, Batman…Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do poznania. Do zabawy przyłączyli również się rodzice. Zabawa została prowadzona prze profesjonalnego didżeja pana Wojciecha Brzozowskiego. Do tańca i zabaw porywała wszystkich skoczna i głośna muzyka. Oprawa muzyczna prowadzona przez didżeja przy błyskach kolorowych świateł oraz efektach specjalnych sprawiła, że nikt nie schodził z parkietu naszej sali. W trakcie balu była również przerwa na poczęstunek i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi hitami muzycznymi.

Udostępnij wpis: